8 699 99 293Kontaktai

Palangės

Virtuves stalvirsiai

Palangės - neišvengiama lango ir patalpų konstrukcinė dalis. Pasirinkite palanges atsižvelgdami į jų kokybę, funkcionalumą ir estetinį vaizdą. Vertėtų susimastyti, kad palangė - viena iš interjero detalių, iš pirmo žvilgsnio smulki, tačiau ne mažiau nei kitos svarbi, būtų ilgaamžė ir išvaizdi. Į šią detalę negalima žvelgti atsainiai. Kartais palangė vertinama kaip atskira interjero dalis ar net baldas. Ypač tais atvejais, kai palangės apdaila pritaikoma įvairioms funkcijoms atlikti.

Gera palangė gali pasitarnauti įvairiais atvejais namuose. Todėl mes siūlome rinktis kokybiškas ir ilgaamžes palanges. Dažniausiai tai – natūralaus akmens palangės iš marmuro, granito ar kvarco. Mūsų įmonė ilgus metus dirba su šiomis medžiagomis, todėl gali pasiūlyti ne tik platų palangių pasirinkimą, bet ir sukurti funkcionalią palangę įvairiems panaudojimams namuose.

Nuo ko priklauso palangės kokybė?

Žinoma, pirmiausia nuo to, iš kokios medžiagos ji pagaminta. Kuo geresnė palangės medžiaga, tuo palangė tvirtesnė. O nuo jos tvirtumo, atsparumo įvairiems veiksniams, ypač drėgmei, priklauso ir bendra būsto estetinė išvaizda. Ir Jūs manote, kad tokiais atvejais geriausiai tinka palangės iš natūralaus akmens? Mūsų siūlomos palangės iš natūralaus akmens gaminamos individualiai pagal Jūsų būsto ar patalpų išmatavimus (storį, plotį, profilio formą), pageidaujamą akmens rūšį ir atspalvį. Pasirinkimas išties didelis: marmuras, granitas, kvarcas - nuo šviesiausių iki tamsiausių atspalvių.

Statydami, rekonstruodami būstą nekreipiame dėmesio į palanges - ir tik vėliau suvokiame jų grožio ir patogumo svarbą. Natūralaus akmens palanges lengvai galima pritaikyti prie langų ir interjero stiliaus: prie kvarco, granito, ar marmuro stalviršio virtuvėje, ir net židinio apdailos gyvenamojoje erdvėje pasirenkant analogišką akmens rūšį ir spalvą.

Kaip namuose panaudoti palanges?

Palangės namuose - išskirtinis, ilgaamžis, natūralaus akmens ar kvarco, visada madingas produktas, vertinantiems prabangą ir individualumą. Natūralaus akmens palangių gamyba reikalauja specialių įgūdžių, kruopštaus, sudėtingo darbo ir fizinės ištvermės. Tačiau kokybiškai pagamintos natūralaus akmens palangės gali namuose atlikti įvairias funkcijas:

 

Mūsų gaminiai gali būti pritaikomi visur, tai priklauso tik nuo jūsų norų ir idėjų!

 

Susiekite su mumis arba užpildykite kontaktų forma, ir mes nedelsiant susieksime su jumis!

Virtuves stalvirsis Virtuves stalvirsis Virtuves stalvirsis Virtuves stalvirsis