8 699 99 293Kontaktai

Virtuvės stalviršiai

Stalvirsis

Atnaujinate senus virtuvės ar vonios baldus, ar net užsisakėte naujus ir iškilo klausimas – kokį akmens stalviršį pasirinkti? Rinkdamiesi akmens stalviršį, atsakykite sau: ar norite, kad jis harmoningai įsilietų į virtuvės visumą ir nekristų į akis, ar kad būtų pagrindinis virtuvės akcentas?

Stalviršiai yra vieni iš svarbiausių interjero elementų. Kokybiškas ir puikiai pritaikytas stalviršis ne tik pagyvina, paįvairina Jūsų namų interjerą, tačiau ir palengvina buitį. Stalviršis turi būti ne tik praktiškas, gražus bei ilgaamžis, jo atspalvis turi derėti prie interjero bei virtuvinių baldų. Virtuvės ar vonios stalviršiai - ypač svarbus Jūsų interjero akcentas.

Mūsų specializuota stalviršių gamybos įmonė ir ilgametę patirtį turintys specialistai pasiūlys ne tik išvaizdų, bet ir kokybišką virtuvės, vonios stalviršį ar bet kokią kitą interjero ar eksterjero apdailos detalę iš natūralaus akmens ar kvarco. Atsakingai dirbame savo darbą, todėl kiekvienas gaminys mums yra individualus ir mes skiriame jam daug laiko ir dėmesio. Mes dirbame savo ir klientų gerovei, todėl galime ir siūlome tik kokybišką, ilgaamžišką, ir patikimą produkciją.

Visi mūsų siūlomi stalviršiai yra aukštos kokybės ir lengvai pritaikomi prie konkrečios virtuvės ar vonios baldų stiliaus, kliento pomėgių ir poreikių. Visų mūsų siūlomų virtuvės, vonios kambario, stalviršių ar apdailos detalių spalvinė gama yra labai plati, todėl sau tinkamą pasirinkimą ras kiekvienas.

Darbų kokybė - tai svarbiausias aspektas mūsų srityje. Galime didžiuotis ir įrodyti, kad mūsų darbai yra ilgaamžiai, kokybiški ir patrauklūs. Mes esam lankstūs, užtikrinti savo sugebėjimais ir kiekvieną dieną pasiryžę eiti į priekį. Jei Jūs turite savų idėjų ar pageidavimų, mes įgyvendinsime Jūsų išskirtinius norus ir idėjas.

Kuo naudingi natūralūs stalviršiai?

Kvarco stalviršiai – vieni kiečiausių mūsų planetoje. Kvarcas Moso skalėje užima septintą vietą (deimantas yra dešimtoje vietoje). Kvarciniai virtuvės stalviršiai primena granitą, tik pasižymi itin tvirtu, steriliu paviršiumi, į kurį neįsigeria nešvarumai. Kvarcas net 5 kartus tvirtesnis nei granitas. Tai itin gražus sprendimas moderniems virtuvės baldams. Kvarciniai virtuvės stalviršiai susilieja su virtuvės baldais ir yra itin estetiški. Dėl savo tvirtumo, kvarciniai virtuvės stalviršiai tapo vieni populiariausių pasaulyje. Jie yra visiškai atsparūs smūgiams, įbrėžimams, karščiui. Kvarco stalviršiuose, priešingai negu granite ar marmure, nėra porų, kurios absorbuoja skysčius, todėl nėra tikimybės, kad skystis patekęs ant paviršiaus įsigers ir taip sugadindamas stalviršio paviršių arba spalvą. Ant kvarcinių virtuvės stalviršių galima drąsiai pjaustyti maisto produktus peiliu bei statyti sunkius daiktus. Kvarcas taip pat yra naudojamas gaminant vonios kambario stalviršius, palanges, laiptus, stalus bei kitus interjero ar eksterjero elementus. Jų trūkumas – kvarco neįmanoma išlieti, nėra vientiso sujungimo, todėl kampiniuose sprendimuose kartais matosi jungimo siūlė. Kvarco stalviršių savybės leidžia šiuos stalviršius naudoti net tose vietose, kuriose reikalaujama ypač aukštų higienos standartų laikymosi, pavyzdžiui, ligoninėse, ir laboratorijose.

Granito  stalviršiai – praktiškas sprendimas, derantis su klasikiniais baldais. Granitas yra natūralus akmuo, todėl jis toks, kokį gamta jį sukūrė. Visi granito virtuvės stalviršiai yra unikalūs bei pasižymi skirtingais raštais, todėl ir žavi gamtos sukurtu grožiu. Pagrindinis granito privalumas - tai jo atsparumas. Granitas gali atlaikyti iki 800 laipsnių temperatūrą, yra itin atsparus trinčiai, spaudimui. Tradiciškai tai yra medžiaga, kurią pasirenka architektai ir inžinieriai, kai reikia stabilumo, ilgai išliekančios spalvos ir kokybės. Šio akmens atsparumo riba aukšta (MPa 90-250), o medžiagos priežiūra nesudėtinga. Granito stalviršiai spinduliuoja elegancija ir prabanga, aišku, tai turi savo kainą. Granitiniai virtuvės stalviršiai pasižymi plačia spalvų gama – nuo rudų, rausvų, žalsvų, melsvų iki juodų, spalvų su įvairiausiais raštais ir atspalviais. Jie tarnauja ilgai, nes atsparūs karštiems riebalams ar aliejui, yra lengvai valomi. Dėl savo natūralaus grožio, jie puikiai tiks prie įvairaus virtuvės, vonios ar kito kambario apdailos dizaino. Būtina bet kokias rūgštines dėmes (kavos, vyno, pomidorų padažo, vaisių sulčių,) tuoj pat išvalyti minkšta pašluoste, suvilgyta vandenyje. Galite naudoti ir sodą. Indų, langų plovimo skystis granito nepažeis.

Mamuro  stalviršiai – gražūs ir prabangūs, įvairių spalvų, išmarginti unikaliais gamtos sukurtais raštais. Tačiau čia praktiškumą tenka paaukoti dėl grožio. Marmuras yra minkštesnis nei granitas, todėl gali lengviau skilti. O kaina lenkia ir granito kainą. Kad marmuro stalviršis sėkmingai tarnautų ir išliktų gražus, jį būtina impregnuoti kartą per metus. Puikiai atlaiko karštį, bet yra poringas ir sugeria dėmes, kurių išvalyti beveik neįmanoma. Tad būkite atsargūs su kava, arbata, vynu ar riebalais – jie paliks žymes. Žiūrint iš praktinės pusės, šis paviršius labiau tinkamas vonios kambariui nei virtuvei. Marmuro stalviršiai vertinami dėl savo grožio ir atsparumo ugniai. Marmuro spalvų ir atspalvių paletė itin plati, todėl iš jo galima sukurti itin originalias dekoracijas ir kompozicijas. Marmuras, kaip ilgaamžiškumo ir prabangos elementas, visada išliks originalia apdailos medžiaga. Architektai ir dizaineriai marmurą rekomenduoja naudoti vidinių palangių, barų, kolonų, laiptų, baseinų gamybai, taip pat, įspūdingai atrodo marmuru papuošta židinių apdaila.

 

Susiekite su mumis arba užpildykite kontaktų forma, ir mes nedelsiant susieksime su jumis! 

Virtuves Stalvirsiai Virtuves stalvirsiai Virtuves stalvirsiai is kvarco Kvarco virtuves stalvirsiai