8 699 99 293Kontaktai

Laiptai

Laiptai akmens pakopomis

Laiptai - tai ne tik būdas užlipti į kitą pastato aukštą, tačiau ir labai svarbi interjero detalė. Šiuolaikinės technologijos ir medžiagų asortimentas suteikia plačias galimybes įrengti originalius, estetiškus ir funkcionalius laiptus įvairiose namų vietose. Pastaraisiais metais ypač populiarėja natūralaus akmens laiptų pakopos ir aikštelės, kuriamos ir montuojamos ne tik viešose įstaigose ar patalpose, bet ir privačiuose namuose.

Itin platūs akmeniniai laiptai iš marmuro, kvarco ar granito puikiai atrodys erdviame hole ar koridoriuje. Taip pat natūralaus akmens laiptai dera ir suteikia daugiau šviesos tamsiose namų vietose. Be to, laiptai iš akmens labai dažnai pasitarnauja ir lauke, tiek prie įėjimo, tiek formuojant kiemo stilių, tiek kuriant sodo eksterjerą ir detales.

Kokius laiptus pasirinkti?

Nesvarbu, ar laiptai kuriami ir dekoruojami natūralaus akmens paviršiumi, ar ne, populiariausia yra keli pagrindiniai laiptų tipai, kuriuos lengvai galima sukurti naudojant natūralaus akmens paviršių:

Kodėl verta rinktis mus?

Mes jau daug metų dirbame su akmeniniais laiptais, kurie vis dažniau atranda vietą lietuvių namuose. Laiptai iš natūralaus akmens ar kvarco yra patraukliausias pasirinkimas išvaizdos ir kokybės santykiu. Jie namams suteikia išskirtinio estetikos jausmo, o kartu įneša daugiau prabangos ir jaukumo.

Mūsų gaminami akmeniniai laiptai kuriami pasitelkiant šiuolaikines technologijas ir skiriant didelį dėmesį akmens laiptų surinkimui bei apdirbimui. Tai reiškia, jog galime sujungti Jūsų svajonių laiptų viziją, savo gebėjimus ir šiuolaikines technologijas, kad gautume geriausią rezultatą. Labai svarbu yra teisingai suprojektuoti laiptus. Naudojant specialias programas projektavimui, visada randamas tinkamiausias sprendimas kiekvienu individualiu atveju.

Taip pat klientui pateikiame projekto vizualizaciją. Mūsų specializuotoje akmens apdirbimo įmonėje laiptai iš akmens yra gaminami su CNC staklėmis pagal mūsų ar Jūsų projektą. Taip užtikriname klientų pasitenkinimą ir aukščiausią darbų kokybę. Dauguma žmonių įsivaizduoja, kad akmens laiptai yra nešiuolaikiški ir negražūs, tačiau šiuolaikinės technologijos, dizainas ir išpildymas leidžia pasiūlyti gražius, šiuolaikiškus, lengvai atrodančius, ir tvirtus laiptus. Be to, juk tai puikus sprendimas, apsaugantis nuo medinių laiptų bėdų, tokių kaip lūžinėjimas, puvimas ir girgždėjimas.

 

Susiekite su mumis arba užpildykite kontaktų forma, ir mes nedelsiant susieksime su jumis!

kvarciniai laiptai marmuriniai laiptai marmuro laiptai akmens laiptai