8 699 99 293Kontaktai

Židinių apdaila

zidiniu apdaila

Židinys – šilumos, šviesos ir jaukumo šaltinis namuose. Tai ne šiaip baldas, o itin svarbi interjero detalė, galinti pakeisti visą namų energiją. Židinys namuose ir ne tik gali tapti ne tik vieta pasišildyti, bet ir jaukiai pavakaroti, pasišnekučiuoti su artimaisiais, o kartais tiesiog paskaityti knygą ar atsipalaiduoti klausantis židinio spragsėjimo.

Mūsų pagaminti ir sumontuoti židiniai jau daugelį metų šildo Lietuvos, bei kaimyninių valstybių namus. Kuriame tradicinių ir modernių židinių projektus ir židinių apdailą, padedame skoningai ir tikslingai išsirinkti tinkamą atspalvį bei medžiagą, sprendžiame dizaino klausimus.

Įsirengus namuose židinį – yra labai svarbu pasirūpinti ir idealia jo apdaila. Profesionaliai ir tinkamai atlikta židinių apdaila suteiks židiniui dar daugiau stiliaus, o tuo pačiu kambaryje sukurs tinkamą interjerą. Labai svarbu atminti, jog židinys namuose turi būti jaukus ir malonus akcentas, profesionaliai priderintas prie viso namų interjero.

Profesionali židinio apdaila

Mūsų darbuotojai tai žino, todėl daugiausiai dėmesio darbų eigoje ir sulaukia židinių apdaila. Nuo jos priklauso židinio funkcionalumas ir estetika. Be tinkamai sukurtos židinio apdailos – židinys neatitiks savo funkcijos ir gadins bendrą vaizdą kambaryje. Ilgametė darbuotojų patirtis gali užtikrinti, kad mūsų atliekama židinių apdaila atitiks Jūsų reikalavimus ir nudžiugins maloniais rezultatais.

Nors mes visuomet stengiamės atlikti darbus pagal kliento pageidavimus, visuomet patariame židinių apdailai rinktis natūralaus akmens medžiagas. Peržiūrėkite mūsų židinių apdailos galerijos pavyzdžius ir išsirinkite sau labiausiai tinkančią. Jeigu nerandate, ar yra sunku apsispręsti – konsultuojame namuose ar sutartoje vietoje. Žinome, jog galbūt Jūs jau turite savo svajonių židinio viziją ir mūsų siūloma židinių apdaila gali neatitikti Jūsų vizijos. Diskutuojant su profesionaliais architektais visuomet galima rasti klientams patinkantį ir saugos reikalavimus atitinkantį kompromisą.

Kodėl verta rinktis natūralių akmenų židinio apdailą?

 

Susiekite su mumis arba užpildykite kontaktų forma, ir mes nedelsiant susieksime su jumis!

Zidiniu apdaila Zidiniu apdaila Zidiniu apdaila is marmuro Zidiniu apdaila marmuras