8 699 99 293Kontaktai

Vonios stalviršiai

Vonios stalvirsiai is kvarco

Vonios kambarys – privati namų erdvė, kurioje norime jaustis intymiai ir jaukiai. Vonios išplanavimas, interjeras ir kiekviena detalė šiame kambaryje yra labai svarbūs. Nuo jų priklauso ne tik vonios išvaizda, bet ir mūsų savijauta joje. Vonioje praleidžiame nemažai laiko, todėl kiekvienas baldas ar elementas joje yra labai svarbus. Siūlome pasirūpinti, kad vonios stalviršiai taip pat kurtų jaukų ir malonų vonios interjerą. Vonios baldams keliami itin aukšti kriterijai ne tik dėl estetikos, bet ir funkcionalumo. Vonioje baldams tenka atremti besikeičiančias temperatūrų kaitas, padidėjusią drėgmę, vandens užliejimus, todėl vonios baldai privalo būti itin aukštos kokybės ir ilgaamžiai.

Vieni svarbiausių baldų vonioje – kriauklė ir spintelės. Šie vonios baldai atlieka ir estetinę, ir kitas funkcijas. Dažniausiai vonioje renkantis skirtingus interjerus, derinami ir baldai. Itin svarbu daug dėmesio skirti vonios stalviršiams. Pastaruoju metu natūralaus akmens vonios stalviršiai – vienas populiariausių pasirinkimų.

Nuo ko pradėti, kai reikalingas vonios stalviršis?

Pirmiausia, reikėtų susikurti planą ir tinkamai apgalvoti kiekvieną detalę. Vonios stalviršis turi būti patogus, dailus ir itin kokybiškas. Jei vonia erdvi, greičiausiai stalviršis bus naudojamas ne tik po kriaukle, tačiau ir ant spintelės. Todėl reikėtų išmatuoti vonios erdvę ir brėžinyje pasižymėti, kokių išmatavimų stalviršio voniai Jums reikės.

Jei vonios stalviršis bus naudojamas po kriaukle, labai svarbu iš anksto pasidomėti, kokios spintelės galėtų tikti tokiam sprendimui. Spintelės voniai turi būti pritaikytos sunkesniam stalviršio svoriui, kad ilgainiui nepradėtų lūžinėti. Išsirinkę kokybiškas ir natūralias medžiagas nepasigailėsite. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai gali ne tik pagaminti reikalingus stalviršius, bet ir patarti, kokią spintelę geriausiai rinktis vienoje ar kitoje patalpoje.

Dažniausiai žmonės renkasi standartinių išmatavimų vonios stalviršius, kurie pagal išmatavimus puikiai dera prie įvairaus interjero. Mūsų gaminami vonios stalviršiai gali būti ne tik standartiniai, tačiau ir išskirtiniai. Jeigu Jūsų vonia yra nestandartinio išplanavimo arba norite joje sukurti originalų stilių, mes padėsime ir pagaminsime unikalų, išskirtinį vonios stalviršį.

Kokį akmenį rinktis vonios stalviršiui?

Natūralaus akmens vonios stalviršiai – nepamainomas sprendimas vonioje. Lengvai prižiūrimi, kokybiški ir labai dailūs akmens stalviršiai vonioje yra dažnas sprendimas. Mūsų gaminami stalviršiai gali būti iš Granito, Marmuro ar Kvarco. Kiekvienas akmuo puikiai tinka naudoti vonios stalviršių gamybai. O taip pat Kvarcu, Granitu, ar Marmuru, taip pat galima dengti ir vonios kambario sienas, ir grindis.

Mes siūlome ir platų spalvų pasirinkimą ir kriauklių asortimentą, skirtą virtuvės ir vonios stalviršiams. Jeigu pageidausite, pagaminsime vonios stalviršio kriauklę iš kvarco, granito, ar marmuro, kuri bus priderinta prie jūsų vonios stalviršio.

 

Susiekite su mumis arba užpildykite kontaktų forma, ir mes nedelsiant susieksime su jumis!

Vonios stalvirsiai Vonios stalvirsiai Vonios Stalvirsiai Vonios stalvirsiai is granito